OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

.

imageNAJEDZTE SA DO ŠTÍHLOSTI

Antónia Mačingová

Premýšľali ste niekedy o jedle, ktoré ste jedli? Alebo si iba niečím musíte naplniť žalúdok, aby ste mali pocit zasýtenia a na chvíľu zahnali hlad? Patríte k ľuďom, ktorí si doprajú "klasický" obed, či večeru, a keď po nej majú nepríjemný pocit pálenia záhy, alebo plynatosť, buď to pretrpia, alebo jednoducho siahnu po tabletke sľubujúcej okamžitý účinok? Je to tak, ako by ste do odpadkového koša stále pridávali odpadky, ktoré páchnu, a prebiehajúci hnilobný proces iba prekryjete sprejom na chíľkové potlačenie toho nepríjemného zápachu. Čo myslíte, ako dlho toto potláčanie signálov tela, že niečo nerobíte správne váš tráviaci trakt znesie? Odpadky z koša vynesiete. Ale čo spravíte s vaším žalúdkom, pečeňou, žlčníkom, pankreasom . . . celým telom? 

Skúste si niekedy prečítať príbalový letáčik v krabičke od liekov. Každý z nich má niekoľko vedľajších nežiadúcich účinkov. Zamyslite sa nad tým, že lieky problém neodstraňujú, iba potláčajú signál organizmu, že niečo nerobíme správne. 

Ponúkam Vám slovenskú verziu knihy, ktorá vyšla v Česku v roku 2013, pod názvom ZHUBNĚTE JEDNOU PROVŽDY.

 V knihe NAJEDZTE SA DO ŠTÍHLOSTI - rozšírené vydanie, nájdete:

- 28 dňový program harmonizácie organizmu 

- schodíkovú metódu chutnutia

- semaforové stravovanie

- mesačný program podľa semaforového stravovania

- rady pre stravovanie podľa krvných skupín

- ukážku sviatočného stravovania s využitím receptov uvedených v knihe (napríklad príprava vianočného stola)

Ak chcete byť štíhli, plní energie a vitality a hlavne ZDRAVIA tak, ako to uvádzajú respondenti v tejto knihe,zmeňte pohľad na stravu. SME TÝM, ČO SA DEJE S PRIJATÝM POKRMOM V NAŠOM TELE. A vy si teraz môžte vybrať.   

                              

          Viac informácii o systéme stravovania nájdete na  www.lahkechudnutie.sk    

 

         

     

          Príklad receptu : 

            Zdroj :

            http://www.lahkechudnutie.sk/

            http://ulozto.cz/x46es1Nf/najedzte-sa-do-stihlosti-rar

            https://sk-sk.facebook.com/pages/Harmonick%C3%A9-stravovanie-pod%C4%BEa-Ant%C3%B3nie-Ma%C4%8Dingovej/107265016024184

 

          PODOBNÉ STRÁNKY:

            Surová strava - vegán  - http://vegan.web-stranky.cz/

       Kokteily - dzúsy            Makový koktejl            Polievky - nátierky     

 

 

image

Odstraňuje vápnik a tuk usadený v tele a v cievach. Posilňuje srdce, upravuje tlak. Po 3 týždňoch pitia pocítite v tele príjemne omladenie. Zvápenatenie a vedľajšie príznaky ako je zhoršené videnie alebo sluchové potiaže sa postupne zmenšujú a odchádzajú. Po 3 týždňoch kúry by mal človek kúru na 8 dní vynechať a potom opäť 3 týždne pokračovať. Potom sa dostavý prenikavý úspech.

Suroviny

     5 ks citrónov, 30 strúčkov cesnaku, 1 L vody

    Postup prípravy receptu

image5 kusov celých citrónov umyjeme v horúcej vode nakrájame celé aj zo šupou na malé kúsky. Cesnak očistíme nakrájame na polovičky. Všetko spolu zmixujeme na kašu. Vylejeme do vody a necháme prejsť varom. Hneď odstavíme. Precedíme cez sitko a nalejeme do fľaše. Skladujeme na chladnom mieste najlepšie v chladničke.image

imagePijeme denne 2 cl pred jedlom (t. j. 1 štamprlík). Buď ráno pred raňajkami alebo pred obedom. 

imageTúto lacnú a neškodnú liečivú kúru by mal človek opakovať každý rok. Zápach a cesnakovú vôňu vôbec necítiť. Účinok citrónu s cesnakom sa prejavý naplno. Človek môže zase dobre spať a nemusí v noci pobehovať. Vápnik sa rozpustil.pobehovať. Vápnik sa rozpustil.

imageMôže sa použivať ako prevencia proti rakovine štítnej žlazy. Výsledky sú vynikajúce. človek sa môže vyhnúť operácii srdca, pretože tuk a vápnik v cievach sa po kúre rozpusti. Taktiež sa liek osvedčil pri vypadávaní zubov-paradentóze. 

 

     Zdroj : Varecha.sk